STARSZY SPECJALISTA W DZIALE PLANOWANIA - SCM

Monika Rodziewicz
LIP 28
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
27.08.2020 107305178

Obecnie, w związku z rozwojem oddziału naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z okolic Kalisza, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Starszy specjalista w dziale planowania- SCM,

Miejsce pracy: Kalisz (okolice)

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych i złożonych projektach oraz możliwość poszerzenia swoich kompetencji
  • możliwość transferu wiedzy w zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o silnej pozycji na rynku

Zakres obowiązków

  • analiza i interpretacja danych dostępnych w systemie SAP
  • optymalizacja procesów, rekomendowanie rozwiązań i usprawnień
  • przygotowanie zestawień i doskonalenie narzędzi dla zespołów operacyjnych

Wymagania

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości SAP w obszarze
  • łańcucha dostaw
  • znajomości zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • umiejętności analizy i interpretacji danych
  • znajomości zagadnień z zakresu planowania produkcji
  • kreatywnego podejścia w poszukiwaniu rozwiązań i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole