Business Development Manager

Zuzanna Kabelska
PAŹ 15
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
14.11.2020 108127758

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług logistyki kontraktowej i pozyskiwanie nowych klientów.

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Miejsce pracy: woj. śląskie / woj. łódzkie / woj. warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w zakresie usług logistyki kontraktowej:
    • aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów
    • uczestnictwo w przetargach, przygotowywanie oferty, analiza dokumentów
    • negocjacje z klientem w zakresie warunków współpracy oraz umowy handlowej
  • Budowanie i rozwój pozycji firmy na rynku
  • Budowanie długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem
  • Analiza potrzeb klienta i dobór optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie spotkań i negocjacji biznesowych
  • Uczestnictwo w przygotowaniu złożeń budżetowych
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów,
  • Rejestracja działalności sprzedażowej w systemie CRM
  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród obecnych oraz potencjalnych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie min.3 lata w pracy na podobnym stanowisku i zarządzanie klientami z różnych branż
  • Bardzo dobra znajomość branży logistycznej w zakresie logistyki kontraktowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analizy dokumentów i danych przetargowych
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Dobra znajomość Ms Office
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

OFERTA

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy
  • Samochód służbowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, kafeteria MyBenefit (w tym Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie, „wczasy pod gruszą”, świąteczne bony towarowe