Co-packing Manager

Zuzanna Kabelska
LIS 18
Łódzkie na stałe Magister
18.12.2020 108131607

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonego menedżera usługi co-packingu, który chciałby podjąć nowe wyzwanie zawodowe i dołączyć do zespołu.

CO-PACKING MANAGER

Miejsce pracy: Stryków / woj. łódzkie

Zakres obowiązków

  • Realizacja produkcji klientów przy założonych parametrach jakościowych i kosztowych
  • Rozwój sprzedaży z klientami / wyceny nowych projektów / realizacja polityki rozwoju produktu
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji co-packingowej, obsługa największych klientów
  • Nadzór nad stroną kosztową realizowanych produkcji
  • Nadzorowanie procesów doskonalenia i optymalizacje kosztowych
  • Współpraca z działem magazynu i obsługi klienta logistyki
  • Zarządzanie zespołem Pracowników, w tym także dbanie o ich zaangażowanie/ budowanie angażującego środowiska pracy oraz rozwój kompetencji
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ppoż w magazynie

Wymagania

  • Doświadczenie w produkcji lub co-packingu - min 5 lat (procesy półautomatyczne z zakresu pakowania produktów)
  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych [półautomatycznych] magazynowych oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników (ponad 100 osób)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne (Excel - poziom zaawansowany z tabelami przestawnymi)
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem oraz w pracy ze wskaźnikami jakościowymi i ilościowymi
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację (B2)
  • Praca z klientami / sprzedaż własnych serwisów

OFERTA

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu
  • Wsparcie w okresie wdrożenia, udział w projektach optymalizacyjnych
  • Samodzielne stanowisko i swoboda w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, auto służbowe
  • Przyjazna atmosfera pracy