Inżynier procesu wtrysku gumy

Monika Joniec
LIP 07
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
06.08.2021 108148164

Obecnie dla naszego klienta, wysoko wyspecjalizowanego producenta rozwiązań dla branży FMCG, poszukujemy Inżyniera Procesu Wtrysku Gumy.

Oferujemy:

  • Stałe warunki zatrudnienia- umowa o pracę,
  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym zgranym zespole,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Premia roczna na ustalonych przez organizację zasadach

Zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzór procesu wtrysku gumy (uruchomienie maszyn w nowej lokalizacji, ustalenie parametrów wtrysku)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych oraz nad parkiem maszynowym (narzędzia, serwis, konserwacja)
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Identyfikowanie krytycznych miejsc procesu oraz zapewnienie ich właściwej kontroli
  • Wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów technologicznych
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności
  • Kontrola i utrzymywanie optymalnego poziomu produktywności (kluczowe wskaźniki: produktywność, poziom odpadu)
  • Analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajność pracy oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych
  • Udział w międzynarodowych projektach transferu i rozwoju produktu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (inżynieria procesowa, inżynieria materiałowa)
  • Doświadczenie w obszarze wtrysku gumy – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie w stosowaniu Lean Manufacturing, FMEA, QRQC, Kaizen, 5S
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Praktyczna znajomość AutoCAD/SolidWorks, będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na cele
  • Samodzielność