Key Account Manager (TSL)

Zuzanna Kabelska
STY 28
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
27.02.2021 108135979

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z świadczącej usługi logistyczne, poszukujemy aktualnie doświadczonego menedżera sprzedaży, który chciałby dołączyć do zespołu i kontynuować rozwój zawodowy w obszarze sprzedaży usług TSL.

KEY ACCOUNT MANAGER (TSL)

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki / praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów, negocjacje oraz nawiązywanie współpracy z kluczowymi klientami
  • Promocja i sprzedaż usług logistycznych na rynku krajowym i zagranicznym
  • Koordynacja procesu wdrożenia nowych klientów
  • Rozwój współpracy z istniejącymi klientami
  • Przygotowywanie, prezentację i negocjowanie ofert handlowych dla obsługiwanych klientów
  • Monitorowanie i analizę wskaźników finansowych, ilościowych i jakościowych obsługi podległych klientów
  • Opracowywanie i wdrażanie systemów mających na celu wszelkie usprawnienia
  • Projekty cross – selling dla istniejących klientów
  • Uruchomienie nowych usług wprowadzanych u istniejących kluczowych klientów
  • Realizacja budżetu handlowego, realizację celów rocznych na poziomie obrotu i marży na sprzedaży
  • Rozpoznanie rynku i przygotowanie ofert dla klientów w sektorze zgodnie z celami rocznymi
  • Monitorowanie bezpośredniej konkurencji, śledzenie sytuacji na rynku transportowo-logistycznym
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród partnerów biznesowych
  • Koordynowanie kampanii sprzedażowo marketingowych w zakresie wybranych produktów
  • Reprezentowanie firmy na branżowych eventach

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług w branży TSL
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie branżowe będzie atutem)
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży online będzie atutem
  • Znajomość rynku usług logistycznych
  • Znajomość technik negocjacyjnych oraz praktyczna znajomość procesu sprzedaży
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2, (znajomość dodatkowych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
  • Koncentracja na osiąganiu celów, umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność dobrej organizacji pracy i samokontroli
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych w Polsce i zagranicą (kiedy będzie to możliwe)

OFERTA

  • Stała, długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport w ramach ZFSS, świadczenia z ZFSS, dofinansowanie do posiłków