Kierownik Magazynu (Kalisz)

Monika Rodziewicz
MAR 11
Wielkopolskie na stałe Średnie/Zawodowe
10.04.2020 100251771

Obecnie, w związku z rozwojem oddziału naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z okolic Kalisza, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Miejsce pracy: Kalisz (okolice)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • wolne weekendy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków

  • organizowanie pracy podległego personelu magazynu,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • kontrola dokumentacji przepływu towarów,
  • przyjmowanie i odpowiadanie za reklamacje dotyczące problemów, związanych z dostawą.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – warunek konieczny!
  • znajomość praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem, a także znajomość obiegu dokumentów magazynowych,
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.