Kierownik Magazynu

Zuzanna Kabelska
LUT 16
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
18.03.2021 108127968

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się logistyką, magazynowaniem, krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, transportem intermodalnym, spedycją morską i lotniczą.

KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków

Zapewnienie procesu magazynowania zgodnie z kontraktami dla klientów (przyjęcia, składowanie, kompletacja, wydanie)

Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań w centrum dystrybucyjnym (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja)

Zarządzanie magazynem - ok 50 000 mkw 100 000 mp, do obsługi kilkunastu klientów z obszaru food

Współpraca z innymi działami w celu zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Zarządzanie zespołem Pracowników, w tym także dbanie o ich zaangażowanie/ budowanie angażującego środowiska pracy oraz rozwój kompetencji (250 osób)

Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ppoż w magazynie

Realizacja budżetów oraz założonych KPI jakościowych i wydajnościowych

Inicjowanie i prowadzenie działań optymalizujących procesy

Wymagania

Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu magazynem multiklienckim z pełnymi procesami i zespołem min. 80 osób)

Wysokie predyspozycje i potencjał do zarządzania ludźmi oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 100 osób

Dobra znajomość procesów magazynowych oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem z obsługą paletową (procesy wejścia i wyjścia oraz kompletacji/ pickingu)

Doświadczenie w zarządzaniu budżetem oraz w pracy ze wskaźnikami jakościowymi i ilościowymi

Bardzo dobre umiejętności analityczne, zaawansowana znajomość MS Excel

Umiejętność wdrażania działań optymalizacyjnych - potwierdzone osiągnięcia na tym polu

Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy

Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz konsekwencji w osiąganiu założonych celów

Umiejętność dbania o przejrzystą komunikację

OFERTA

Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie logistycznej

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przyjazna atmosfera w pracy, wsparcie we wdrożeniu

Samochód służbowy, prywatna opieka medyczna