Lider spedycji WROCŁAW

Zuzanna Kabelska
GRU 02
Dolnośląskie na stałe Magister
01.01.2020 100275351

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi logistyczne w ramach łańcucha dostaw, poszukujemy kandydata na stanowisko Lidera Spedycji. Głównym zadaniem osoby, która podejmie pracę na tym stanowisku będzie rozwój nowego oddziału firmy we Wrocławiu.

Lider Spedycji

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

·       rozwój od podstaw oddziału firmy we Wrocławiu, koordynacja pracy oddziału

·       planowanie i organizowanie ładunków drobnicowych, częściowych i  całopojazdowych na trasach międzynarodowych

·       pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe

·       utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług

·       dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

·       raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

·       nadzór nad realizacją bieżących zleceń oraz dokumentacją

·       analiza konkurencji oraz monitorowanie trendów rynkowych

·       dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania

·       ugruntowane doświadczenie w obszarze spedycji drogowej

·       doświadczenie we współpracy z przewoźnikami, umiejętności negocjacyjne

·       dobre umiejętności komunikacyjne i predyspozycje do zarządzania zespołem

·       bardzo dobra organizacja czasu pracy

·       dobra znajomość języka angielskiego

·       samodzielność i przedsiębiorczość

Dlaczego warto?

·       możliwość otwierania nowego polskiego oddziału międzynarodowej firmy i jego dalszy rozwój

·       duża autonomia, samodzielność w podejmowaniu decyzji

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       niezbędne narzędzia pracy

·       benefity: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie i ZFŚS