Przedstawiciel handlowy

Zuzanna Kabelska
STY 13
Dolnośląskie na stałe Magister
12.02.2020 100282585

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby doświadczonej, która chciałaby kontynuować rozwój zawodowy w dziale sprzedaży.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Podejmowanie aktywności zwiększających efektywność działań handlowych
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
  • Poszerzanie sieci handlowej, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • Bieżąca współpraca oraz rozwijanie partnerskich relacji z dotychczasowymi klientami
  • Prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami
  • Doradztwo techniczne, kompleksowa obsługa klientów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów

Wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze sprzedaży B2B
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Inicjatywa, wytrwałość i duża motywacja do poszerzania sieci sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferta

Stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku (B2B lub umowa o pracę)

Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny

Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Przyjazna atmosfera w pracy