Specjalista ds Sprzedaży (Dział Zabawek)/ Łódź

Zuzanna Kabelska
WRZ 02
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
02.10.2020 108125875

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, która zajmuje się sprzedażą książek, produktów papierniczych, muzyki, gier i filmów, poszukujemy zmotywowanej osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu.

Specjalista ds. sprzedaży (Dział Zabawek)

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i uaktualnianie oferty handlowej w Dziale Zabawek (LEGO, Trefl, Cobi, TM Toys, Simba Toys)
  • Analiza rynku dostawców i działań konkurencji
  • Dobór dostawców, budowanie atrakcyjnej oferty towarowej
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Przygotowywanie analizy sprzedaży oraz towarowanie
  • Rozwój stron produktowych oraz udział w tworzeniu polityki cenowej
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży
  • Współpraca z działem marketingu w ramach koordynacji promocji i tworzenia materiałów marketingowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Udział w targach branżowych

Wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w sklepie stacjonarnym, internetowym lub hurtowni zabawek)
  • Znajomość rynku zabawek
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Mile widziana znajomość branży e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę lub B2B w zależności od preferencji)
  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 zł netto + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników i efektów pracy oraz realizacji budżetu
  • Zniżki na cały asortyment w sklepie
  • Przyjazna atmosfera w pracy