Z-ca Kierownika Magazynu

Zuzanna Kabelska
LIS 18
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
18.12.2020 108131603

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonego kierownika zmiany, który chciałby podjąć nowe wyzwanie zawodowe i sprawdzić się w roli zastępcy kierownika magazynu.

Z-CA KIEROWNIKA MAGAZYNU

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Magazynu w zarządzaniu procesami w Centrum Dystrybucyjnym (obszar magazynowy), który liczy 50 tyś m2 i obsługuje kluczowych klientów
  • Zapewnienie procesu magazynowania zgodnie z kontraktami dla klientów (przyjęcia, składowanie, kompletacja, wydanie)
  • Realizacja budżetów oraz założonych KPI jakościowych i wydajnościowych
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja)
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla pracowników (BHP, p.poż, polityka anty - COVIDowa)
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Inicjowanie i prowadzenie działań optymalizujących procesyWsparcie Kierownika Magazynu w zarządzaniu procesami w Centrum Dystrybucyjnym (obszar magazynowy), który liczy 50 tyś m2 i obsługuje kluczowych klientów
  • Inicjowanie i prowadzenie działań optymalizujących procesy

Wymagania

  • Dobra znajomość procesów magazynowych oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem z obsługą paletową (procesy wejścia i wyjścia oraz kompletacji/ pickingu)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 70-80 osobowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem multiklienckim z pełnymi procesami logistycznymi
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania budżetem oraz w pracy ze wskaźnikami jakościowymi i ilościowymi
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, zaawansowana znajomość MS Excel
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz konsekwencji w osiąganiu założonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy

OFERTA

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL
  • Wsparcie w okresie wdrożenia, udział w projektach optymalizacyjnych
  • Samodzielne stanowisko i swoboda w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżka na paliwo)
  • Przyjazna atmosfera pracy