Partner dla Twojej firmy

Twoja droga na skróty do najlepszych specjalistów

Krótkie terminy realizacji, duża zmienność projektów i rosnąca presja ze strony konkurencji wymagają nowego sposobu planowania zatrudnienia. Nasze wsparcie obejmuje poszukiwanie ekspertów i menedżerów na terenie całego kraju. Oferujemy kandydatom zatrudnienie za pośrednictwem Whoohoo, bezpośrednio u klienta lub projekty, które realizują jako freelancerzy.

O nas

Poznaj Whoohoo - dowiedz się, co nas wyróżnia i motywuje.

Dowiedz się więcej

Nasze know-how

Odkrywamy talenty w branżach inżynieryjnej
i biznesowej

Na podstawie wieloletniego doświadczenia, perspektywicznego myślenia i ambicji, aby ciągle się doskonalić, dysponujemy rozległą wiedzą i wartościowym know-how o branży inżynieryjnej i biznesowej. Znajdziesz w nas partnera, który rzetelnie doradza i jest skupiony na wyszukiwaniu właściwych rozwiązań. Koncentrujemy się na współpracy z klientami z sektora motoryzacyjnego, budowlanego, produkcyjnego, logistycznego, finansowego oraz BPO/SSC.

Branża inżynieryjna

Branża biznesowa

Wspólnie wykorzystajmy potencjał rynku pracy

Branża inżynieryjna jest w trakcie dynamicznego wzrostu. Nasi klienci z sektora motoryzacyjnego, logistycznego i produkcyjnego szczególnie odczuwają wpływ szybkiego rozwoju technologicznego na potrzebę zrównoważonego planowania zatrudnienia.

Naszym celem jest wspieranie klientów w radzeniu sobie z tymi wyzwaniami poprzez szybkie dotarcie do kandydatów, którzy zarówno posiadają specjalistyczną wiedzę, jak i są przygotowani do pracy pod presją czasu.

Nieograniczony dostęp do prawdziwych talentów

Deficyty kadrowe i ponadprzeciętne wymagania kandydatów spędzają sen z powiek naszym klientom poszukującym talentów z obszaru finansowego, IT, BPO/SSC, back office i HR. To co brzmi stosunkowo prosto, w rzeczywistości wymaga niekiedy połączenia unikalnych kompetencji i osobowości. Oznacza to dla nas, że podczas poszukiwań i doboru potencjalnych specjalistów musimy być bardzo precyzyjni. 

Dzięki naszej dobrej znajomości rynku pracowników w sektorze biznesowym jesteśmy w stanie połączyć Was dokładnie z tymi ekspertami wyższego i średniego szczebla, których poszukujecie.

Nasza oferta

Nasze doradztwo

Elastyczność i indywidualne rozwiązania

Bezpieczna przyszłość w branży inżynieryjnej wiąże się z potrzebą szybkiej reakcji na zmiany zachodzące na rynku, bez jednoczesnej utraty jakości. Wiemy jednak również, że tylko rozwiązania szyte na miarę pozwalają na dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań klienta. Dedykowany konsultant Whoohoo udzieli kompleksowego i kompetentnego wsparcia, które przełoży się na szybkie dotarcie do odpowiednich kandydatów.

Zasady współpracy z Whoohoo

Za każdą rekomendacją kryje się prawdziwe know-how

Zarówno w przypadku zatrudnienia kandydata za naszym pośrednictwem, jak i bezpośrednio w Twojej firmie, możesz liczyć, że znajdziesz odpowiedni talent szybko i profesjonalnie. Dzieje się tak, ponieważ znamy jak własną kieszeń zarówno rynek pracodawców, jak i potencjalnych kandydatów. Dodatkowo za każdym procesem prowadzonym przez dedykowanego konsultanta Whoohoo, stoi cały zespół doświadczonych rekruterów. Taka struktura i sposób działania pozwalają nam działać szybko oraz optymalne dostosować się do wymagań każdego z klientów.

Nasze know-how

Odpowiednie narzędzia do osiągnięcia celu

W Whoohoo wierzymy, że sukces wynika nie tylko ze specjalistycznej wiedzy, ale przede wszystkim opiera się na odpowiednim doborze cech osobowościowych. W ten sposób wyszukujemy talenty, które będą dokładnie pasować do profilu Twojej firmy. Pomaga to w osiągnięciu efektu synergii i trwałego sukcesu. Wykorzystujemy w tym celu  m.in. test osobowościowy, który opracowaliśmy we współpracy z HFM Talentindex, jednym z najbardziej renomowanych dostawców tego rodzaju testów, który bazuje na aktualnej wiedzy naukowej.

Ważna jest dla nas jakość, dlatego dbamy o profesjonalne standardy, które obowiązują w Whoohoo. Korzystamy z LinkedIn Recruiter Seat, Goldenline, Salesforce i XING Talent Manager. Wszyscy pracownicy Whoohoo są rekruterami z certyfikacją LinkedIn. Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby z jeszcze lepszym skutkiem wyszukiwać odpowiednich specjalistów.

Jesteśmy tu dla Ciebie

W razie jakichkolwiek pytań
służymy pomocą.

Kontakt